Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skorojarní vycházka v Útěchově

7. 3. 2010

Tuto něděli jsme se vypravili na další společnou vycházku, tentokrát do Útěchova.
Byla nás tedy pořádná skupina, dva ovčáci, dvě buličky, labradorka a pět papillonků.
A taky spousta pánečků . Počasí nám přálo, bylo sice mrazivo, ale svítilo sluníčko. Ovčáci se většinu času přetahovali o různé větve, čím větší, tím lepší a úspěšně usilovali o to, aby si každý z nás odnesl z procházky modřinu nebo škrábanec, buličky jim sekundovaly . Motýli se snažili vyhýbat rozvášněným ovčákům a uhýbajícím páníčkům - prostě legrace.                                                                                        

Max si musí na každé vycházce najít nevěstu a ani tentokrát to nebylo jinak, moc se mu líbila labradorka, zatímco Gerry se zamiloval do buličky, no nejsou to žádní troškaři                                                                                                              

Při cestě kolem zamrzlého rybníka si chtěl Gerry nejspíš zopakovat svoji legendární ledovou plavbu ( Gerryho deníček 22.12. ) a měli jsme co dělat, abychom ho od rybníka odlákali. O pár metrů dál se málem stala další obětí ledové vody malá Bugattka, když ji skoro až na led dotlačila hrou rozvášněná bulička . Ale všechno dobře dopadlo a nikdo se nakonec ani nenamočil.                                                      

Panička buliček je zdatná fotografka a celou cestu statečně fotila, i když sotva si dřepla, aby měla co nejlepší záběr, obklopili ji psi, kteří místo aby pózovali, dělali všechno pro to, aby ji vyváleli . Ale i tak se povedla spousta krásných záběrů.

Tady malá ochutnávka :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na všechny fotečky se můžete podívat  ZDE