Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva rodné chovatelské stanice - Vánoce 2007

27. 12. 2007
Vypravili jsme se s Maxem navštívit jeho příbuzné do rodné chovatelské stanice Erebia Manto. Měli jsme také naplánovaný výlet do okolí s celou smečkou. Max byl zezačátku nervózní jako pokaždé a na všechny vrčel, protože jako rozmazlovaný jedináček není na takovou spoustu psů zvyklý, ale protože ostatním to vůbec nevadilo, za chvíli toho nechal. Na vycházku vyrazilo celkem sedm psů - Max, jeho starší sestra Anděla, starší bratr Akin, mladší bratr Isan, maminka Viki, sestřenice Cilka a Hanach.
Chtěla jsem všechno fotit, ale vůbec jsem netušila, jak to bude na vycházce těžké, všichni neustále běhali ze strany na stranu, než jsem stačila stisknout spoušť, byli pryč a z foťáku se na mě šklebil kámen nebo křoví. No ale něco se mi přece jen vyfotit podařilo.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek Začalo se stmívat, tak jsme zamířili zpátky. Všichni byli vylítaní a promrzlí, po nekonečném umývání všech tlapek přišly na řadu dobroty. Normálně Max nic takového doma nedostává, tak hleděl využít situace a náležitě na sebe upozorňoval.

Obrazek Očekávání

Obrazek Vřava

Obrazek Já vím, že bych neměl...

Obrazek Tady je jich všech sedm

Obrazek Tak naposledy

Obrazek Děkuji, bylo to moc dobré


Obrazek A teď už se mi chce spát