Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stanios Cup 2008

17. 5. 2008
Dnes jsme se zúčastnili závodu v Hranicích na Moravě v kategorii IPO - V ( bez obran ). Počasí bylo jako vymalované, po včerejším dešti už od rána krásně svítilo sluníčko.
Jelikož to byla naše premiéra, byla jsem dost nervózní a asi jsem nervozitu přenesla i na Maxe, protože zez
ačátku se mu moc nechtělo, chůze u nohy bez vodítka se nám tedy moc nevyvedla  Obrazek a aport a odložení vleže za pochodu jsme ještě neměli úplně dopilované, nicméně překážku a dlouhodobé odložení, ve kterém si Max liboval jakoby říkal - konečně jsi pochopila, po čem tady celou dobu toužím, zvládl bez ztráty bodu :-)
V celkovém součtu jsme dosáhli 80ti bodů a dostali se tak na 6.místo v nekníračích plemenech. Naši soupeři měli ve většině případů složeny už nejedny zkoušky, myslím, že v takovéto konkurenci jsme obstáli velmi dobře.
Sunnynka byla taky moc šikovná, obsadily s Jančou krásné 5.místo. Obrazek
Za nervy (já ) a námahu ( Max ) jsme se museli odměnit a udělali jsme si výlet k Bečvě. Psiskům se čvachtání samozřejmě moc líbilo, Max tam měl dokonce obdivovatelku, která se do něho zamilovala a samou láskou ho málem utopila :-) Obrazek
Pořadatelé měli připravenou spoustu cen a i přes to, že jsme nedosáhli na stupně vítězů, neodjížděli jsme s prázdnou a budeme mít doma na naši premiéru památku.  Fotečky  ZDE
Obrazek