Jdi na obsah Jdi na menu

Závody Intercanis REVIVAL KK Zetor Brno

26. 6. 2010
Dnes jsme se vypravili na závody KK Zetor v Brně,  Intercanis Agility - REVIVAL.
Počasí bylo už od rána krásné, závodníků se nesešlo tolik, jako bývá zvykem a nejspíš proto nám pořadatelé oproti propozicím přidali jednu zkoušku navíc. Čekaly nás tedy čtyři běhy.

Jako první se běžel jumping. Na startu se Max trochu zasnil a zaspal start, odnesla to shozená tyčka. Příště musím dávat lepší pozor a začít běh teprve, až se bude opravdu soustředit Ale jinak jsme už běželi hezky a odnesli jsme si z tohoto běhu 2.místo
Na prvním místě se umístil náš malý kamarád Alexandr Královská Manta s Klárkou, který se závoděním teprve začíná, o to větší byly naše gratulace

Další na řadě byly dvě zkoušky. V jedné z nich se v kategorii SA1 umístila na prvním místě naše kamarádka Sunny (Cadbury Lady Awilon) s Janou. Gratulujeme

My s Maxem jsme překonali mé nejbujnější představy a první zkoušku jsme zdolali
bez trestných bodů a vynesla nám 1.místo  http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11909.gif Je to naše první složená postupová zkouška v kategorii A2  http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12250.gif

Ve druhé zkoušce jsme taky nedopadli špatně a skončili jsme na 2.místě , ale už s trestnými body.

Jako poslední se běžel open (agility). To už jsem si říkala, že bude Max unavený, většinou mu jeho akčnost vydrží na běhy tři, alespoň podle předchozích zkušeností. Ale zřejmě to nejsem jen já, kdo si zlepšuje kondičku a Max běžel jako vítr a spojenými silami jsme si doběhli