Jdi na obsah Jdi na menu

O Šlapanického Vlka 10.10.2010

10. 10. 2010
Dnes se konaly jedny z posledních závodů letošní sezóny, které pořádala naše domovská organizace, KK Šlapanice.
Přestože jsem ráno seškrabovala z oken auta námrazu, brzy se udělalo krásně a vysvitlo sluníčko, které vydrželo hřát celý den.
Závodníci se dostavili v hojném počtu, jen ve SMALL dnes soutěžilo 44 týmů . Všichni měli dobrou náladu, užívali si krásného dne.
Jako první běh se běžel jumping a při procházení trati jsme zjišťovali, kolik pastí nám paní rozhodčí Podmolová zase nachystala . A nebylo jich málo, alespoň pro mě.
Začali jsme pěkně, jen za sedmou překážkou jsem se trošku ztratila a bylo z toho 16. místo. I tak jsem byla spokojená, byli jsme v první polovině.
Následovala zkouška A2, na kterou se připravovalo 27 týmů. Tady už byly samozřejmě zónovky a já jsem se tak trošku obávala naší "oblíbené" lávky.  Ale Max běžel úžasně a nakonec jsme se umístlili na 3. místě bez chyby a tím pádem už máme splněnou třetí zkoušku pro postup do A3
Jako poslední se běželo agility s mírně zamotaným začátkem, kde nebylo tak úplně jisté, že pes odstartuje přes tu správnou překážku . Alespoň tak se někteří závodníci s obavami vyjádřili, ale nakonec všichni pejsci tuto motanici úspěšně zvládli.
Vystartovali jsme jako vítr a toto tempo nám vydrželo až do cíle, kam jsme si doběhli pro úžasné 2. místo http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11909.gif

Měla jsem obrovskou radost, jak jsme se v takovéto početné a silné konkurenci dokázali umístit. Dokonce i paní rozhodčí nás pochválila